Festiwal kwiatów i sztuki Książ

5 lutego 2024

FESTIWAL KWIATÓW I SZTUKI W KSIĄŻU

04.05.2024 r. (sobota) wyjazd godz. 8.00

Przywitajmy wiosnę w magicznym Zamku Książ w Wałbrzychu. Florystyczna podróż przez najpiękniejsze kraje Europy. Mistrzowie Florystyki stworzą aranżacje, które przeniosą nas zarówno w egzotyczne rejony Południa, jak i na chłodne, kolorowe obszary Północy.

Wśród kwiatów Europy zobaczymy niezapomniane róże francuskie, hiszpańskie hibiskusy, holenderskie tulipany, włoskie irysy oraz angielskie róże w błękitnym odcieniu. Wszystko to w otoczeniu Zamku jak i w jego komnatach.

W strefie dzieci będą odbywały się warsztaty florystyczne, podczas których dzieci będą tworzyły własne kompozycje kwiatowe. Przygotujcie się również na ogromną liczbę animatorów, którzy będą spacerować po terenie festiwalu reprezentujące różne nacje – antyczni Grecy, romantyczni Francuzi czy hiszpańscy torreadorzy to tylko kilka z postaci, które tu postacie. Atrakcji nie zabraknie.

Cena: 100 zł/os. (przy grupie 40-osobowej)

Świadczenia zawarte w cenie: przejazd komfortowym autokarem turystycznym, opieka

pilota/przewodnika, ubezpieczenie NNW 10 000 zł

Dodatkowy koszt bilety wstępu:

bilety normalne – 59 zł/os.     bilety ulgowe – 49 zł/os.

Bilety ulgowe przysługują dzieciom od lat 4, uczniom szkół do lat 19 oraz studentom do 24

roku życia, osobom niepełnosprawnym oraz opiekunom osób niepełnosprawnych w stopniu

znacznym; emerytom, rencistom i osobom powyżej 65 roku życia.

Przy innej liczbie osób cena może ulec zmianie.